„ZDROWIE W GŁOWIE. JAK DBAM O SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE?”

Do dzieła!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I – VIII do udziału w konkursie

„ZDROWIE W GŁOWIE. JAK DBAM O SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE?”

Celem konkursu jest przedstawienie i promowanie skutecznych sposobów dbania o zdrowie psychiczne poprzez zdrowy styl życia oraz kreatywne formy spędzania czasu wolnego.

Pokaż nam, co sprawia, że jesteś szczęśliwy i silny psychicznie!

Interesujesz się sportem, tańcem, muzyką, gotowaniem, lubisz uczyć się nowych umiejętności? Kochasz ludzi, przyrodę, zwierzęta, wędrówki przez lasy i łąki, podróże, a może leniuchowanie na hamaku? A równocześnie…

Lubisz rysować? Wyraź się artystycznie w pracy plastycznej np. w formie rysunku, plakatu, komiksu..!

Kryteria oceny: zgodność z tematyką, inwencja twórcza, wkład w pracę, estetyka pracy. Prace plastyczne powinny być wykonane samodzielnie.
Konkurs dedykowany jest uczniom klas I – VIII.

Prace należy dostarczyć do 19 stycznia 2024 r.  do p. Bożeny Tota – pedagoga specjalnego lub p. Magdaleny Kuśnierz – psychologa szkolnego.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! 🙂