Przypominamy, że kartę zapisu należy składać co roku.
Dokumenty można złożyć w sekretariacie szkoły lub świetlicy szkolnej do 16.06.2026r.
Przypominamy, że kartę zapisu należy składać co roku.
Dokumenty można złożyć w sekretariacie szkoły lub świetlicy szkolnej do 16.06.2026r.