#Back2School

Nasza szkoła uzyskała nagrody w konkursie  #Back2School , a wszystko dzięki Rodzicom z klasy 6 B, a zwłaszcza pani Magdalenie Zielińskiej, która odpowiedziała na apel:

„Weź udział w konkursie #Back2School  i zdobądź zapas środków antybakteryjnych dla szkoły swojego dziecka”

Konkurs ogłosiły drogerie „Natura” i firma „Marion”. Należało spełnić cztery warunki;.

• 1. Wytypować placówkę, która powinna wygrać.
  • 2. Uzasadnić, dlaczego to właśnie jej najbardziej przyda się nagroda firm.
  • 3. Zgłoszenie przesłać mailowo do 30.08.2020r.,
  • 4. W tytule wpisać województwo, w którym znajduje się szkoła

Dzięki pani Magdalenie Zielińskiej jesteśmy jedyną szkołą w Małopolsce, która otrzymała 200 sztuk mydła antybakteryjnego, 96 sztuk żelu do rąk i 96 paczek chusteczek antybakteryjnych od drogerii „Natura” i firmy „Marion” w formie nagrody.

Dziękujemy za podjętą inicjatywę, chęć opisania działań szkoły i wytypowanie jej do nagrody. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć, Drodzy Rodzice, że zauważacie to, co jest dziełem szkolnej społeczności, a ponieważ dobro wraca – wygraliśmy. Jesteście wspaniali!!!