Wtorek,  21  maja   2024 r.  Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

2013 / 2014

MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
W dniu 22.02.2013 r. w naszej szkole odbyły się zawody miejskie w mini koszykówce chłopców.
Do rozgrywek swoich uczniów zgłosiły 4 szkoły naszego miasta, jedynie chłopcy PSP Nr 7 nie wzięli udziału w zawodach.

W dzisiejszych zmaganiach bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele PSP Nr 5, którzy wygrali wszystkie mecze zdobywając tym samym I miejsce zawodów. Na drugim miejscu uplasowali się chłopcy PSP Nr 1, a na trzecim uczniowie naszej szkoły.
Nasi chłopcy uzyskali następujące wyniki:

PSP nr 4 – PSP nr 1 17:19
PSP nr 4 – PSP nr 2 33:16
PSP nr 4 – PSP nr 5 12:18

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Maciej Łach, Tomasz Pawełek, Sylwester Rojowski, Bartosz Mazurek, Paweł Polek, Kacper Jarosz, Adam Wojcieszko, Gabriel Krawczyk, Marcin Krokosz, Grzegorz Stec, Krzysztof Korta
MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
Na sali sportowej PSP nr 4 w Bochni odbyły się 28.02.2013 r. Miejskie Zawody Mini Koszykówki Dziewcząt rozgrywane są one w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosiły się wszystkie bocheńskie podstawówki.
Poziom zawodów był bardzo wyrównany a mecze stały na wysokim poziomie. W końcowej klasyfikacji najlepsze okazały się zawodniczki PSP nr 1, które wyprzedziły reprezentację PSP nr 7.

Nasze dziewczyny zajęły IV miejsce i uzyskały następujące wyniki:

PSP nr 4 – PSP nr 1 3:39
PSP nr 4 – PSP nr 2 16:20
PSP nr 4 – PSP nr 5 19:4
PSP nr 4 – PSP nr 7 18:25

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki:
Julia Stolarska, Anna Ochlust, Katarzyna Mroczek, Karolina Grodzka, Andżelika Duda, Kinga Ochel, Julia Węglarz, Maria Jaśkaczek, Dominika Musiał, Kamila Ziółkowska, Anna Bijak, Natalia Kukla, Klaudia Kamionka

Tenis stołowy indywidualny oraz drużynowy dziewcząti chłopców
W Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni dnia 09.01.2013r. odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zmaganiach indywidualnych najlepsze miejsce z naszej szkoły zajęła Oliwia Wątorek , która w kategorii dziewczat zajeła - IV miejsce.
Natomiast bardzo wysokie lokaty zajęli nasi tenisiści w grze drużynowej gdzie osiągnęli następujące miejsca:

Oliwia Wątorek - Kinga Ochel - I miejsce
Konrad Tota – Maciej Łach - II miejsce
Tomasz Pawełek – Sylwester rojowski - III miejsce.