Wtorek,  30  kwietnia   2024 r.  Mariana, Donaty, Tamary

2017 / 2018

Miejskie Zawody Sportowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Mini Koszykówka Dziewcząt

18 stycznia 2018r.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas 5 i 6, które pokonały zawodniczki z PSP nr 1 i PSP nr 2 tym samym uzyskując awans do Zawodów Powiatowych.

Koszykówka Dziewcząt

23 stycznia 2018 r.

Tym razem do rywalizacji stanęły dziewczęta z klasy 7. Podczas zawodów musiały zmierzyć się z przeciwniczkami z Gimnazjum, które na co dzień trenują w sekcji koszykówki.

Pomimo zajęcia 3 miejsca, zawodniczki pokazały, że rywalizacja sportowa nie jest im obca, a chęć walki, zapał i determinacja są czasem ważniejsze, niż sama wygrana.

Siatkówka chłopców

7 lutego 2018r.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce i awansowała do Zawodów Powiatowych.  Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Halowa piłka nożna dziewcząt

W poniedziałek 9 października 2017 r., dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w zawodach Halowej Piłki Nożnej na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (dawna gimnazjada).

W rozgrywkach tych udział mogły wziąć dziewczęta urodzone w latach: 2004 - 2002

W dwóch meczach zremisowaliśmy z PSP nr 2 1:1 oraz ulegliśmy PSP nr 7 2:0. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobyła Andżelika Goryczko.