Wtorek,  30  kwietnia   2024 r.  Mariana, Donaty, Tamary

2011 / 2012

Wiosenny Przegląd Tańca Cheerleaders
Jak co roku od 4 lat w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Tańca Cheerleaders

Do turnieju zgłosiły się 4 zespoły z naszej szkoły i dwa z PSP nr 1 z Bochni. W kolejności losowej wystąpił zespół PSP nr 1, Dzikie Koty, Magic Dance, Only Dance, Orange Dance i Gwiazdeczki z Jedyneczki. Zespoły zaprezentowały jeden układ taneczny do dowolnej muzyki.

Na otwarcie Turnieju wystąpili soliści Ada Cempa z kl.VIb z pokazem tańca hip hop, Kinga Kocot z kl. Va z pokazem tańca orientalnego oraz duet w składzie Pauliny Majewskiej IIIb i Mai Dziadowiec IIc z pokazem tańca nowoczesnego. Nasze szkolne młode talenty były wyjątkowe w swoim tańcu, a na szczególną uwagę zasługuje występ Kingi Kocot, która swoim występem wzbudziła aplauz wśród publiczności.

Jury w składzie pani dyrektor mgr Marii Gałczyńskiej, mgr Barbary Czechowskiej i przewodniczącego mgr inż. Jana Czechowskiego wybrało z pośród uczestniczek turnieju najsympatyczniejsze cheerleaderki oraz ustaliło, iż wszystkie zespoły zasłużyły na 1 miejsce przyznając słodkie upominki dla każdego z nich.

Najmilsze cheerleaderki otrzymały symbolicznie róże oraz słodycze: Justyna Gajewska, Karolina Cieśla, Izabela Stokłosa, Agnieszka Waśniowska, Katarzyna Pałczyńska (PSP 1), Julia Jakieła (PSP 1)

Po zakończeniu Międzyszkolnego Konkursu Tańca odbył się długo oczekiwany turniej koszykówki nauczyciele-uczniowie. Po zaciętej i wyrównanej walce wygrali nauczyciele.
Sportowe sukcesy
Niewątpliwie powodem do dumy są także osiągnięcia naszych sportsmenek.

W tenisie stołowym w zawodach miejskich A. Lekka i D. Dziwota zajęły I miejsce. Zespołowe gry to także pasmo zwycięstw naszej żeńskiej reprezentacji.

Zajęliśmy I miejsca w Bochni, pokonując wszystkie szkoły podstawowe w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, piłka ręczna i koszykówka.

W skład reprezentacji obok już wymienionych: Dominiki i Agnieszki wchodzą: J. Bajda, M. Banach, G. Bilska, O. Jarosz, A. Rojowska, E. Stano, A. Moritz, M. Słoniowska, E. Olszowy, N. Natalia , J. Piwowarczyk.

Dziewczętom gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w mecze prowadzące do zwycięstw...
W dniu 09.03.2011 r odbyły się powiatowe zawody Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt
Zawody odbyły się na hali widowiskowo- sportowej w Bochni. Nasza reprezentacja walczyła bardzo dzielnie po wygranych z trzema szkołami z naszego powiatu zabrakło 1 bramki do remisu ze PSP nr 5 która wygrywając wszystkie spotkania przeszła do dalszej rundy na zawody rejonowe.