Wtorek,  30  kwietnia   2024 r.  Mariana, Donaty, Tamary

2019 / 2020

Mistrzynie Małopolski

Duży sukces odniosły nasze dziewczyny, które wywalczyły I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3X3 dziewcząt.

Po wygraniu zawodów rejonowych przyszedł czas na Finał Wojewódzki o tytuł Mistrza Małopolski. W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn - zwycięzcy zawodów rejonowych. Zawody rozegrano systemem, każdy z każdym". Po rozgrywkach grupowych trzy najlepsze zespoły z każdej z grup przeszły do rozgrywek finałowych.

Po bardzo dobrej i skutecznej grze dziewczyny z Czwórki wygrały wszystkie swoje mecze i zdecydowanie zajęły I miejsce.

SP4 - SP Podłęże        16:2
SP4 - SP Skawina       18:2
SP4 - SP Nowy Sącz    21:1
SP4 - SP Mokrzyska    14:1

Brawo dziewczęta !!!

Nasze dziewczęta zagrały w składzie:

Monika Kowalska, Maria Stolarska, Emilia Mroczek, Wiktoria Czekaj.

Opiekunem zespołu była Bożena Wątroba .

XVI Memoriał Pływacki im. Jana Kota

W dniu 25 października 2019r. odbył się XVI Memoriał im. Jana Kota na Krytej Pływalni w Bochni. Z naszej szkoły wzięło w nim udział 35 uczniów.

Bartosz Trojak kl. VII a – III miejsce

Pozostali zawodnicy również bardzo ładnie się spisali.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom :)

Zawody Powiatowe w koszykówce dziewcząt

W dniu 23 października 2019r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt.

Igrzyska dzieci – 3 miejsce

Igrzyska młodzieży – 1 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich.

Gratulujemy!

Zawody Powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W październiku w Łapanowie odbyły się zawody powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych . Nasi uczniowie zdobyli 3 miejsce.