Wtorek,  21  maja   2024 r.  Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

2013 / 2014

Nasze osiągnięcia sportowe 2013 / 2014 - galeria zdjęć

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
W środę 25 września 2013 r. uczniowie bocheńskich szkół podstawowych rozpoczęli coroczny cykl Miejskich Zawodów Sportowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach startowali również wychowankowie naszej szkoły. Jako pierwsze rozegrano Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców.

Do rywalizacji stanęli uczniowie klas: IV, V i VI. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800 m, chłopcy 1000. Walczono o możliwość przejścia do kolejnego etapu - Zawodów Powiatowych. Szansę mieli tylko zdobywcy pierwszych 6 miejsc w każdej kategorii wiekowej.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Klasa IV: Wiśniowski Norbert – 3m. – awans
Duda Angelika
Mroczek Katarzyna
Herdan Łukasz

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy, ducha walki, a uczniom, którzy awansowali do Zawodów Powiatowych sukcesów w dalszych etapach.

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT
W poniedziałkowy poranek Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni gościła w swoich murach uczennice trzech bocheńskich szkół podstawowych, które chciały spróbować swoich sił w kolejnej dyscyplinie sportu jaką jest Mini siatkówka.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano spotkania dziewcząt, które miały na celu wyłonienie dwóch najlepszych drużyn, które reprezentować będą nasze miasto na Zawodach Powiatowych.

Po zaciętej walce na parkiecie najlepsze okazały się uczennice naszej szkoły i to one zajęły I miejsce w turnieju.

W skład drużyny weszły:

Dominika Musiał,
Kamila Ziółkowska,
Natalia Lidwin,
Magdalena Rabiasz z klasy VI c,
Julia Stolarska, Katarzyna Mroczek z klasy Va,
Anna Bijak , Kukla Natalia z klasy VI a
oraz Kinga Ochel , Ewelina Orzechowska z klasy VI b.

Gratulujemy zwyciężczyniom i nauczycielom.