Wtorek,  30  kwietnia   2024 r.  Mariana, Donaty, Tamary

2012 / 2013

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
W dniu 18.10.2012 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni w zawodach Halowej Piłce Nożnej Chłopców rywalizowali chłopcy ze Szkół Podstawowych w ramach Mieskich Zawodów Sportowych.

Nasi młodzi piłkarze zajeli III miejsce i osiagnęli nastepujące wyniki:
PSP Nr 4 – PSP Nr 5 3 : 0
PSP Nr 2 – PSP Nr 4 3 : 1
PSP Nr 7 – PSP Nr 4 2 : 0
PSP Nr 1 – PSP Nr 4 0 : 3

Naszą szkołę reprezentowali nastepująci uczniowie:
Kacper Jarosz, Paweł Polek, Patryk Zwieńczak, Jakub Kleszcz, Gabriel Krawczyk, Brunon Wołek, Michał Czyżycki, Bartosz Mazurek.

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
W dniu 17.10.2012r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni swoich sił, w trochę nietypowej dla dziewcząt dyscyplinie sportu, próbowały dziewczęta z naszej szkoły.
Do rozgrywek w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt rozgrywanych w ramach Miejskich Zawodów Sportowych – IMS – swoje reprezentacje zgłosiły wszystkie bocheńskie „podstawówki”. Nasze dziewczyny zajęły V miejsce i osiągnęły następujące wyniki:

PSP Nr 5 – PSP Nr 4 2 : 1
PSP Nr 4 – PSP Nr 2 0 : 1
PSP Nr 4 – PSP Nr 7 0 : 2
PSP Nr 4 – PSP Nr 1 1 : 2

Naszą szkołe reprezentowały następujące uczennice:
Maja Szymańska, Aleksandra Goc, Kinga Ochel, Natalia Kukla, Daria Orzechowska, Ewelina Orzechowska, Anna Ochlust, Stolarska Julia.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
Indywidualnymi Biegami Przełajowymi Dziewcząt i Chłopców rozpoczęto 17.09.2012 r. cykl Miejskich Zawodów Sportowych, rozgrywanych corocznie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę na etapie miejskim reprezentowało 18 uczniów.

Do etapu powiatowego, który odbył się 02.10 2012 r. w Łapanowie awansowało trzech uczniów : Jakub Kleszcz, Gabriel Krawczyk oraz Arkadiusz Kustorz.

Najlepiej z naszej trójki zaprezentował się Jakub Kleszcz i awansował do zawodów wojewódzkich, które odbyły się w Nowym Targu gdzie Kuba pokazał się z bardzo dobrej strony, za co serdecznie mu gratulujemy.

Pływanie indywidualne i sztafetowe dziewcząti chłopców
W dniu 07.11.2012 r. na Krytej Pływalni w Bochni odbyły się indywidualne oraz sztafetowe powiatowe zawody pływackie szkół podstawowych.
W pływaniu indywidualny najlepiej zaprezentowała się Oliwia Wątorek, która w swojej kategorii wiekowej klas III zajęła - I miejsce.
Wysokie lokaty zajęły sztafety dziewcząt i chłopców naszej szkoły, które odpowiednio zajmowały – II oraz III miejsce.

Sztafetę dziewcząt reprezentowały:
Szymańska Maja, Stompór Julia, Wątorek Oliwia, Lekka Aleksandra, Ziółkowska Kamila, Rura Katarzyna, Przybyła Karolina, Duda Andżelika.

Sztafetę chłopców reprezentowali:
Łach Maciej, Wojcieszko Adam, Krokosz Marcin, Wołek Brunon, Kustorz Arkadiusz, Podrygała Jakub, Furmański Filip.