Wtorek,  30  kwietnia   2024 r.  Mariana, Donaty, Tamary

2016 / 2017

Powiatowe Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców

W środę 1 marca 2017 r,na parkiecie naszej Hali Sportowej, odbyły się Zawody Powiatowe w Mini Koszykówce Chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja naszej Szkoły po zaciętej walce zajęła II miejsce.

Miejskie Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców

We wtorek 21 lutego 2017 r,na parkiecie Hali Widowiskowo- Sportowej w Bochni, odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja naszej Szkoły zwyciężyła we wszystkich meczach ,zdobyła I miejsce i awans do Zawodów Powiatowych.

XIII Memoriał Pływacki im. Jana Kota

28.10.2016r,odbył się XIII Memoriał Pływacki im. Jana Kota, w którym udział wzięło 39 uczniów.

Nasi medaliści:
Mikołaj Chwastek - I miejsce, Gabriel Ogiński - I miejsce, Aleksandra Śleboda - I miejsce, Karolina Możdżeń - I miejsce, Tomasz Dziuba - I miejsce, Mikołaj Babraj - II miejsce, Mateusz Chwastek - III miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.

Miejskie Zawody Sportowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

25.10.2016 r., odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Krzysztof Studziński, Krystian Studziński, Michał Wilk, Olaf Filipowicz, Wojciech Janik, Filip Budzyn, Jan Juszczyk i Marcin Zagórski, po zaciętej rywalizacji zdobyli pierwsze miejsce i awansowali do zawodów powiatowych.

Po zaciętej walce zespół chłopców zajął:

- w Zawodach Powiatowych (10.10.2016r) - I miejsce
- w Zawodach Rejonowych (15.11.2016r) - I miejsce
- w Zawodach Wojewódzkich (23.11.2016r) - III miejsce

Wszyscy zawodnicy i trener zostawili serce na parkiecie i walczyli o każdą piłkę i o każdy punkt.
Drużynie naszej szkoły gratulujemy i życzymy sukcesów .

Strony: