Niedziela,  28  kwietnia   2024 r.  Piotra, Walerii, Witalisa

2015 / 2016

Sprawozdanie ze szkolnego i powiatowego etapu konkursu języka angielskiego dla klas szóstych „ANGIELSKI NA SZÓSTKĘ”
w roku szkolnym 2015 / 2016

23 lutego 2016 r. w PSP nr 4 miał miejsce szkolny etap konkursu organizowanego przez Gimnazjum nr 2 im. C. K. Norwida w Bochni. Wyłonionych zostało 5 uczniów z najlepszymi wynikami:

• 1. Karol Chropała VI a
  • 2. Anna Dziok VI b
  • 3. Oliwia Wątorek VI b
  • 4. Natalia Trojak VI c
  • 5. Piotr Grzyb VI c

Uczniowie ci wzięli udział w powiatowym etapie konkursu, który odbył się 22 marca 2016 r. w gimnazjum nr 2 w Bochni. 46 szóstoklasistów z całego powiatu bocheńskiego przybyli, aby już po raz 3 wziąć udział w konkursie “Angielski na 6”.

Konkurs, który honorowym patronatem objął Pan Burmistrz Miasta Bochnia oraz wydawnictwo Macmillan wygrała w tym roku uczennica PSP w Kierlikówce Martyna Adamus, II i III miejsce zajęli kolejno Karol Chropała i Anna Dziok, obydwoje z PSP nr 4 w Bochni.
Zwycięzcy otrzymali nagrody: książki, kubki, długopisy i inne upominki.

Anna Kawalec-Varzar

Joanna Wilk-Nazimek