Poniedziałek,  29  kwietnia   2024 r.  Rity, Katarzyny, Boguslawa

2011 / 2012

Miejski Konkurs Matematyczny
„Najlepszy matematyk klas V”

ROZSTRZYGNIĘCIE

Miejski konkurs matematyczny „Najlepszy matematyk klas V” został rozstrzygnięty 29 III 2012r.

Organizatorem, trzeciego już konkursu była PSP nr 4 oraz nauczyciele matematyki w niej uczący: M. Gałczyńska – Stolarska, H. Mucha oraz J. Grzesik. W konkursie wzięło udział 24 uczniów klas piątych, z wszystkich bocheńskich szkół podstawowych.

Uczniowie pracowali przez godzinę, rozwiązując siedemnaście zadań (14 zamkniętych oraz 3 otwarte).

W komisji konkursowej pracowały nauczycielki matematyki: p. Dorota Wełna PSP nr1, p. Marta Bożek PSP nr 2, p. Elżbieta Słoniowska PSP nr 5, p. Agnieszka Gutkowska PSP nr 7 oraz p. Marta Gałczyńska – Stolarska PSP nr4.

• 1. Błażej Kubicki PSP nr4
  • 2. Sara Zięba PSP nr4
  • 3. Natalia Goc PSP nr 4
  • 4. Banaśkiewicz Wiktoria, Sosenka Bartłomiej PSP nr 5
  • 5. Garbula Łukasz PSP nr 1

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdeczne gratulujemy – to najlepsi matematycy klas V w Bochni.Do zobaczenia na innych konkursach!

Zdjęcia z imprezy w galerii

Sprawozdanie ze szkolnego konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w j. angielskim
dla klas I – III w roku szkolnym 2011/2012

Cel: połączenie przyjemnego z pożytecznym: kształcenie umiejętności artystycznych oraz pomysłowości wykonania kartki oraz pogłębianie wiedzy związanej z kulturą krajów anglojęzycznych

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było samodzielne wykonanie kartki świątecznej dowolną techniką oraz napisanie życzeń bożonarodzeniowych lub tekstu piosenki bądź kolędy w języku angielskim podczas jednej godziny lekcyjnej. Rozstrzygnięcie odbyło się w środę 14 grudnia 2011 r. Zwycięzcom zostały wręczone nagrody w postaci słowników, książek, dyplomów i innych gadżetów.

Oto nagrodzeni uczniowie:

• I miejsce – Aleksandra Widła kl. III a
  • II miejsce – Patrycja Bilska kl. I a
  • II miejsce – Mateusz Łacny kl. III a
  • II miejsce – Weronika Woda kl. I c
  • III miejsce – Zuzanna Burkiewicz kl. III c
  • III miejsce – Julia Polek kl. I a
  • III miejsce – Kacper Pierzchalski kl. I a

Wyróżnienia:

• Kamila Dobek kl. I a
  • Zofia Janik kl. I c
  • Jakub Kozik kl. III b

Organizatorzy:

• mgr Anna Kawalec-Varzar
  • mgr Edyta Bilska
  • mgr Marta Góral
  • mgr Agnieszka Wnęk

Eliminacje do Małopolskiego konkursu języka angielskiego dla klas V i VI

5 grudnia 2011 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap VIII Małopolskiego Sprawdzianu Wiedzy z Języka Angielskiego dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych . W konkursie wzięło udział 9 uczniów klas piątych i szóstych.

Do II etapu konkursu zakwalifikowały się dwie uczennice klasy VI c: Aleksandra Ząbik i Natalia Kargul. Wezmą one udział w II etapie konkursu, który odbędzie się 6 lutego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !!!