Wtorek,  14  maja   2024 r.  Bonifacego, Dobiesława, Macieja

2012 / 2013

Sprawozdanie z szkolnego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych

W dniu 11. 03. 2013 w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. W konkursie wzięło udział 19 uczniów klas piątych i szóstych. Uczniowie rozwiązywali quiz dotyczący krajów takich jak Zjednoczone Królestwo, Stany Zjednoczone, Kanada i Australia.

A oto zwycięzcy:

• I miejsce – Bartłomiej Kruszyna klasa 5a
  • II miejsce – Maciej Tota klasa 6c
  • III miejsce – Julia Stolarska klasa 5a

Serdecznie gratulujemy !

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego
ENGLISH JUNIOR

W dniu 11 lutego 2013 roku w PSP nr 4 został przeprowadzony pierwszy etap międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego ENGLISH JUNIOR dla klas młodszych.

W eliminacjach do drugiego etapu uczestniczyło 35 uczniów z klas drugich i trzecich. Najmłodsi zmagali się ze słownictwem z zakresu podstawowych grup tematycznych oraz musieli wykazać się umiejętnościami w posługiwaniu się prostymi strukturami gramatycznymi. Bardzo cieszy fakt, że klasy drugie nie ustępowały wiedzą klasom trzecim i ich reprezentanci również znaleźli się wśród laureatów:

• I miejsce –Karol Chropała kl. IIIa.
  • II miejsce – ex aequo: Katarzyna Musialska kl. IIc.
  • Aleksandra Spyrka kl. IIIc
  • III miejsce - Kamila Dobek kl. IIa

Uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę w finale międzyszkolnym , który odbył się 15 lutego 2013 r. w PSP nr 1 w Bochni i znów odnieśli tam sukces kolejny raz zajmując nagradzane miejsca:

• I miejsce – Katarzyna Musialska kl. IIc,
  • II miejsce - Aleksandra Spyrka kl. IIIc

wyróżnienie - Karol Chropała kl. IIIa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęduje Tobie moje serce”

W dniu 30.01.2013r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Kolęduje Tobie moje serce” zorganizowanym przez PSP nr 7 w Bochni.

Celem konkursu była promocja dziecięcej twórczości artystycznej oraz kultywowanie tradycji śpiewania kolęd. Nasi wychowankowie zostali bardzo wysoko ocenieni przez komisję konkursową.

• Jakub Noskowiak zajął II miejsce w kategorii uczniów klas I
  • Kamila Dobek zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas II
  • Klaudia Cieśla została laureatką I miejsca w kategorii uczniów klas III

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.