Piątek,  3  maja   2024 r.  Marii, Antoniny, Aleksandra

2014 / 2015

Piszą o nas w prasie

Opublikowany w dzisiejszej Gazecie Krakowskiej artykuł dotyczy wyników sprawdzianu szóstoklasistów. "Czwórka" znów na piątkę.

Zapraszamy do przeczytania.

Święto Dzieciaków!!!

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tegorocznym organizatorem były dzieci i wychowawcy świetlicy szkolnej.

Po krótkim montażu słowno – muzycznym zaczęła się prawdziwa zabawa. Na początek pokaz taneczny małych cheerliders, następnie każda z klas przedstawiła swój układ choreograficzny wzorowany na telewizyjnym programie „You can Dance”. Specjalnym gościem programu był „Nauczycielski Tercet Egzotyczny”, który zaprezentował taniec „Choco - choco”. Występ ten spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem całej szkolnej społeczności.
Kolejnym punktem programu był konkurs plastyczny „Mój wymarzony Dzień Dziecka” dla klas młodszych oraz turniej sportowy dla klas starszych.

Ukoronowaniem całej uroczystości była niespodzianka przygotowana przez bocheńską Straż Pożarną. Po pokazie ratownictwa, strażacy rozstawili dla uczniów kurtynę wodną, dzięki której wszyscy mogli się orzeźwić w ten upalny dzień.

Dzieci z „czwórki” serdecznie dziękują strażakom za chwile wodnej zabawy.

NIECODZIENNY GOŚĆ

Dzisiaj na naszym boisku szkolnym pojawił się nietypowy gość. Nie wiadomo skąd przywędrował, ale był mocno wystraszony.

Mowa o sarence, długo szamotał się ze szkolnym ogrodzeniem, aż w końcu udało mu się uciec. Szkoda tylko, że w stronę miasta może nie narozrabia?