Wtorek,  23  kwietnia   2024 r.  Jerzego, Wojciecha, Ilony

ico - Plan pracy swietlicy w roku szkolnym 2020 / 2021

Komunikaty i ogłoszenia

Zajęcia doskonalące pływanie

W roku szkolnym 2020 / 21 w ramach zajęć świetlicy, prowadzone będą zajęcia doskonalące pływanie. Mogą w nich uczestniczyć wyłącznie dzieci zapisane do świetlicy, posiadające umiejętność samodzielnego pływania na dużym basenie.

Zgłoszenia u wychowawców świetlicy po dostarczeniu uzupełnionej zgody /wydrukowanej ze strony internetowej szkoły lub do pobrania u wychowawców świetlicy/.

Zajęcia odbywać będą się raz tygodniu: wtorek 13:05 – 15:00 oraz czwartek 11:40 – 14:00 /uzupełniając zgodę proszę o zaznaczenie odpowiedniego dnia/.

W związku z potencjalnie dużą liczbą zainteresowanych, o uczestnictwie w zajęciach będzie decydowała kolejność dostarczonych zgód.

Grupa może liczyć maksymalnie 24 osoby.
Koszt: 20 zł miesięcznie przy 24 uczestnikach - transport.

Wpłatę należy dokonać na początku każdego miesiąca za dany miesiąc /koszty nie zostają zwracane oraz nie przechodzą na następny miesiąc gdyż opłata za busa jest stała/ .

W dniu zajęć na pływalni dziecko powinno posiadać odpowiednie rzeczy: strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki oraz ręcznik. Ponad to: płyn do kąpieli i suszarkę do włosów/dziewczynki/.

Na czas przejazdu obowiązuje maseczka. Zajęcia prowadzone będą zgodnie obowiązującymi procedurami o zagrożeniu epidemiologicznym – covid 19