Sobota,  23  czerwca   2018 r.  Wandy, Zenona, Prospera

2013 / 2014

Nasze osiągnięcia sportowe
Zawody

Indywidualne Biegi Przełajowe 12.09.14
Nasza szkołę reprezentowali uczniowie

1. Andrzelika Goryczko miejsce II
2. Jakub Kleszcz miejsce II
3. Filip Budzyn miejsce IV.
4. Norbert Wiśniowski miejsce VI
5. Kamila Bodek
6. Maja Dziadowiec

Międzyszkolne Zawody Piłka Nożna dziewcząt 22.10.14 - miejsce IV
1. Zuzanna Burkiewicz
2. Julia Bilska
3. Maja Dziadowiec
4. Ola Chrobak
5. Ania Pawełe
6. Kotyba Zuzanna
7. Karolina Pypno
8. Kluz Agata
9. Budzyn Zuzanna
10. Ola Spyrka

Zawody Mini piłka Nożna 24.10.14 - I miejsce zawody miejskie
Kuba Tota,
Olaf Filipowicz,
Kuba Kleszcz,
Michał Wilk,
Kamil Bilski,
Wiktor Stolarczyk,
Norbert Wiśniowski

28.10. 14 III miejsce zawody powiatowe
Nasze osiągnięcia sportowe 2013 / 2014
Zawody
Wojewódzkie Biegi Przełajowe Nowy Targ

Jakub Kleszcz 31miejsce Gabriel Krawczyk 6 miejsce

Halowa Piłka Nożna Chłopców
I miejsce miejsce zawody miejskie i powiatowe i II miejsce zawody rejonowe Kłaj 1.Kleszcz Jakub 2. Polek Paweł 3. Krawczyk Gabriel 4. Jarosz Kacper 5. Cichoń Piotr 6. Łach Michał 7.Nazimek Dominik 8.Zwieńczak Patryk

Halowa Piłka Nożna dziewczat
II miejsce zawody miejskie i zawody powiatowe
1.Burkiewicz Zuzanna 2. Ochlust Anna 3. Orzechowska Daria 4. Duda Angelika 5. Stolarska Julia 6. Mroczek Katarzyna 7. Banach Natalia 8. Majewska Paulina 9. Wcisło Natalia

X memoriał Pływacki im Jana Kota
miejsce III Ida Zagórska kl. 0 miejsce I Oliwia Wątorek kl. IV b styl dowolny

Pływanie Indywidualne zawody powiatowe Bochnia 7.11.2013
III miejsce Przybyła Karolina styl grzbietowy pływanie sztafetowe II miejsce dziewczęta Pływanie sztafetowe III miejsce chłopcy

Mini siatkówka dziewczat
II miejsce zawody miejskie 25.XI.2013
V miejsce zawody powiatowe
1.Ochlust Anna 2.Stolarska Julia 3.Mroczek Katarzyna 4.Szymańska Maja 5.Kokoszka Marta 6. Banach Natalia 7. Goc Ola 8.Płachcińska Sylwia 9.Maciaszek Dominika 10. Karolina Przybyła

Mini siatkówka chłoców
I miejsce zawody miejskie 29.XI.2013
V miejsce zawody powiatowe
1.Krawczyk Gabriel 2.Jarosz Kacper 3.Polek Paweł 4.Wojcieszko Adam 5. Cichoń Piotr 6.Żelazko Kamil7. Nazimek Dominik 8. Łach Michał9.Spyrka Wiktor 10. Zwieńczak Patryk

Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt 8.01.2014
II miejsce Oliwia Wątorek - awans
V miejsce Anna Ochlust

Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców
I miejsce Piotr Cichoń-awans
II miejsce Konrad Tota -awans

Drużynowy Tenis Stołowy
I miejsce chłopcy -awans
II miejsce Dziewczęta - awans

Minikoszykówka chłopcy
I miejsce zawody miejskie 31.01.2014 II miejsce zawody rejonowe
1.Krawczyk Gabriel 2.Jarosz Kacper 3.Polek Paweł 4.Wojcieszko Adam 5. Cichoń Piotr 6.Żelazko Kamil 7. Nazimek Dominik 8. Łach Michał 9.Spyrka Wiktor 10. Zwieńczak Patryk 11.Stec Grzegorz 12. Korta Krzysztof

Mini koszykówka Dziewczęta
III miejsce zawody miejskie 27.01.2014
1.Ochlust Anna 2.Stolarska Julia 3.Mroczek Katarzyna 4.Szymańska Maja 5.Kokoszka Marta 6. Banach Natalia 7. Goc Ola 8.Płachcińska Sylwia 9.Maciaszek Dominika 10. Karolina Przybyła

Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
I miejsce zawody miejskie 14.03.2014 II miejsce zawody powiatowe
1.Ochlust Anna 2.Stolarska Julia 3.Mroczek Katarzyna 4.Szymańska Maja 5.Kokoszka Marta 6. Banach Natalia 7. Goc Ola 8.Płachcińska Sylwia 9.Maciaszek Dominika 10. Karolina Przybyła

Mini Piłka Ręczna Chłopców
I miejsce zawody miejskie 07.03.2014
I miejsce zawody powiatowe 04.04.2014
I miejsce zawody rejonowe 11.04.2014
IV miejsce zawody wojewódzkie
1.Krawczyk Gabriel 2.Jarosz Kacper 3.Polek Paweł 4.Wojcieszko Adam 5. Cichoń Piotr 6.Żelazko Kamil 7. Nazimek Dominik 8. Łach Michał 9.Spyrka Wiktor 10. Zwieńczak Patryk 11.Stec Grzegorz 12. Korta Krzysztof

Czwórbój LA dziewcząt
zawody miejskie III miejsce
1. Duda Angelika 2. Ochlust Anna 3. Mroczek Katarzyna 4.Kluz Agata 5.Stolarska Julia 6. Oliwia Wątorek

Czwórbój LA chłopców
I miejsce zawody miejskie
I miejsce zawody powiatowe
I miejsce zawody rejonowe
III miejsce zawody wojewódzkie Kraków Stadion Krakus
1.Krawczyk Gabriel 2. Oleksiński Hubert 3. Kozik Łukasz 4. Nazimek Dominik 5. Tota Konrad 6 Kleszcz Jakub

Sztafeta Szwedzka
II miejsce zawody wojewódzkie Kraków stadion krakus
1.Gabriel Krawczyk 400m 2. Hubert Oleksiński 300m 3. Kleszcz Jakub 200 m 4. Łukasz Kozik 100 m

Chłopcy przywieźli puchar i medale Gratulujemy naszym medalistom życząc sukcesów sportowych :)