Niedziela,  25  października   2020 r.  Darii, Wilhelminy, Bonifacego

2013 / 2014


Szanowni Rodzice!

Prosimy o składanie wniosków o refundację podręczników w roku szkolnym 2014/2015.

Refundacja przysługuje uczniom klas II, III i VI, w rodzinach których dochód nie przekracza 539 zł. netto na członka. Pomocą mogą być objęte także rodziny, w których dochód jest wyższy,a występują przesłanki do udzielenia pomocy (art. 7 z 23 marca 2004 ustawy o pomocy społecznej).

Należy pobrać poniżej zamieszczony wniosek, wypełnić go i złożyć jeszcze w czasie trwania wakacji w sekretariacie szkoły.

Format .docFormat .pdf

ico Wyprawka szkolna

ico Wyprawka szkolna

I znowu niespodzianka!

Witam Was Drogie Dzieci
W Dniu Waszego Święta.
I zapraszam na przedstawienie.
Uważnie słuchajcie i oglądajcie;
Bo grają dla Was wyjątkowi aktorzy.


I znowu niespodzianka! Grono pedagogiczne naszej szkoły przygotowało dla uczniów super przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. Premiera w trzech odsłonach miała miejsce 2 czerwca 2014 roku w świetlicy szkolnej.

W „Ambarasie w bajkowym lesie” działy się różne rzeczy, możliwe tylko w baśniach. Zła czarownica chciała ugotować w olbrzymim kotle krasnoludki, Pinokia, Czerwonego Kapturka, Calineczkę i Śpiącą Królewnę. Już jej ciekła ślinka na wykwintne śniadanko i pyszny obiadek, gdy zjawił się dzielny leśniczy z Jasiem i Małgosią i uratował wszystkich.

Spektakl został gorąco przyjęty przez wymagającą publiczność, która gromkimi brawami dała wyraz swego uznania i sympatii dla „aktorów”.

fot. Paweł Wojcieszko

Nasza szkoła na Parafialnym Festynie

01 czerwca na Plantach Salinarnych przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni, odbył się konkurs na „Najdłuższą szkolną girlandę”. Pomysłodawcą konkursu był ks. Antoni Mulka.

Nasza szkoła zdobyła II miejsce. Wykonana przez uczniów girlanda mierzyła 25 m długości. Jako nagrodę otrzymaliśmy piłkę nożną z autografem słynnego piłkarza Grzegorza Lato.

fot. Marta Walasek